Kamp Hakkında Soru Cevap

Kampa katılım için hangi koşullar sağlanmalıdır?

Yapılacak kampa 11. Sınıf, 12. sınıf ya da mezun öğrenciler katılabilir. Hangi ilden veya kurumdan başvurulduğu önemli değildir. Mail yoluyla başvuran kişiye gerekli yönlendirme yapılacaktır.

Kamp hangi tarihler arasında olacaktır?

24 Ocak Cuma günü öğlen saatlerinde daha sonra açıklanacak toplanma yerinde otobüslerle toplu halde hareket edilip otele giriş yapılacaktır. 1 Şubat Cumartesi günü öğleden önce yine tashih edilen otobüslerle İzmir’e dönüş yapılacaktır.

Kampta hangi dersler ve konular anlatılacaktır?

Kampımızda öğrencinin ihtiyaç ve beklentilerine göre 3 farklı sınıf tercihi bulunmaktadır. TYT kampı 9 ve 10. sınıf Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerini içermektedir. AYT kampı 11 ve 12. sınıf Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji dersleri içermektedir. Matematik kampı ise 9, 10, 11 ve 12. sınıf tüm Matematik konularını kapsamaktadır.

Kaç öğrencilik bir kontenjanınız olacaktır?

Kampta başvuru durumlarına göre  farklı düzey ve tiplerde 6 sınıf açılması planlanmaktadır. Sınıfların 25 öğrenci üzerinden oluşacağı düşünüldüğünde 150 kişilik bir kontenjan mevcuttur.

Kampta konaklama nasıl olacaktır?

Otelde odalar 2 kişiliktir. Aynı odada kalmak isteyen öğrenciler arkadaşları ile kalabilirler. Tam pansiyon konaklama yapılacaktır. Sabah, öğlen ve akşam açık büfe yemek ve yanında 1 adet içecek, ayrıca günde 3 kez Cafe Break verilecektir. Otelin kapalı havuzu ve fitness hizmetlerinden öğrenciler serbest zamanlarda ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Kamp ücreti ne kadar olup ödeme nasıl yapılacaktır?

Kamp ücreti 4720 TL KDV Dahil olup ödeme tek seferde İş Bankası Limitsiz Akademi Eğitim Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti. adlı İban: TR310006400000134011173617 numaralı hesaba yapılıp dekont başvuru formu ve veli izin belgesi ile beraber mail olarak lmtszyayinlari.com adresine yollanıp incelendikten sonra kesin kayıt oluşturulacaktır.

Başvuru Formuna Geçmeden Önce
Kamp Şartname Formu’nu İndiriniz